سینا صنعت آرامیس

شرکت تجهیزات پزشکی سینا صنعت آرامیس در سال ۲۰۱۰ میلادی و با پشتوانه تجربه ۱۵ ساله گروهی متخصص تاسیس شد. اهداف عالی شرکت در جهت کار آفرینی در راستای گسترش خدمات عالی و پخش انحصاری اقلام و تجهیرات پزشکی و ایمنی می باشد.

  گارانتی کلیه تجهیزات پزشکی و خدمات ارایه شده در شرکت سینا صنعت آرامیس بر اساس قرارداد ارایه شده و مندرج در محصول و تضمین کیفیت قطعات و خدمات ارایه شده در زمان اعلام شده می باشد .

  در جهت پاسخگویی موثر به نیازها و جلب رضایت و خوشنودی مشتریان ، ما را بر آن داشت تا  به صورت ۲۴ ساعته و در تمام طول هفته سعی در برآورده کردن نیازهای مشتریان خود داشته باشیم.

  سینا صنعت آرامیس

  چرا تجهیزات پزشکی سینا صنعت؟!

  همواره ارایه خدمات و محصولات با بالاترین کیفیت و پشتیبانی فراخور شان مشتریان و همکاران داخلی و خارجی از اصول و مبانی شرکت تجهیزات پزشکی سینا صنعت آرامیس از زمان تاسیس تا به امروز بوده است . طیف گسترده ای از خدمات و محصولات که باعث همراهی مشتریان تا به حال بوده :

  محصولات

  • ایمنی
  • قلب و عروق
  • تنفس و بیهوشی
  • لوازم جانبی

  خدمات

  • کیفیت
  • تنوع
  • پشتیبانی
  • گارانتی
  سینا صنعت آرامیس

  تجهیزات پزشکی ویژه

  پوشش طیف گسترده ای از محصولات و خدمات
  سینا صنعت آرامیس

  گواهینامه

  کیفیت خدمات و محصولات هدف اصلی مجموعه

  شرکت تجهیزات پزشکی سینا صنعت آرامیس در جهت جلب رضایت بیشتر مشتریان و ارایه خدمات با کیفیت تر به آنها سعی در هر چه استاندارد کردن خدمات خود داشته ، از این رو با سپری نمودن دوره های مقتضی و کسب گواهینامه ها و استانداردهای بین المللی سعی در این امر نموده است .

  کسب استاندارد ISO 9001 یک سیستم مدیریت کیفیت جامع بوده که تمامی فرایندهای سازمان از ابتدا تا انتها تحت کنترل و بازرسی قرار می دهد که طی برنامه ای منظم کیفیت محصولات و خدمات خود را نیز ارتقا می بخشد.

  کسب ایزو ۱۳۴۸۵ که در حمایت از تولید کنندگان دستگاه های پزشکی در طراحی سیستم های مدیریت کیفیت ایجاد و حفظ اثربخشی فرآیندهای آنها نتبیین شده است . اطمینان از طراحی، توسعه، تولید، نصب، و تحویل دستگاه های پزشکی که برای اهداف مورد نظر خود ایمن هستند، در نظر گرفته شده است .

  سینا صنعت آرامیس

  اخبار و رویدادهای حوزه تجهیزات پزشکی

  جدیدترین مقالات و اخبار محصولات و تجهیرات پزشکی